Σοκαρισμένη η κοινωνία και ιδιαίτερα η περιοχή της Ελευσίνας όπου ζούσε ο αδικοχαμένος Μιχάλης, από την δολοφονία του.
“Νεοναζιστικη επίθεση σε πολίτες, από ξενοφερτους φασιστες που για να φτάσουν εκεί, στην Φιλαδέλφεια, διέσχισαν όλη την Ελλάδα, έγραψε χαρακτηριστικά ο Ανδρέας Νεφελούδης.
Τα τάγματα εφόδου σκότωσαν, χτύπησαν, τραμπούκιζαν με την συνοδεία της αστυνομίας. !!!!!!!!
Το ήξεραν από δυο μέρες πριν.
Πολιτική επιλογή ή ανικανότητα; Για μια ακόμη φορά η κυβέρνηση της ΝΔ και του Μητσοτακη συνδέεται με τον ΘΑΝΑΤΟ.
Απόδειξη της απόλυτης ανικανότητας το ότι ο περιγέλαστος γεωπόνος, Υπουργός ΠΡΟΠΟ, έδιωξε έξι στελέχη της Τροχαίας, λες και η αντιμετώπιση των ταγμάτων εφόδου είναι θέμα κυκλοφοριακό. Να φύγει και να φύγουν πριν θρηνήσουμε και άλλους νεκρούς. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ”