Συνάντηση με τον Υφυπουργό Αθλητισμού κ. Αυγενάκη Λευτέρη και συζήτηση επί θεμάτων συμπλήρωσης – βελτίωσης των αθλητικών εγκαταστάσεων και ανάπτυξης του αθλητισμού γενικότερα στον Δήμο Mεγαρέων είχε ο Δήμαρχος Γρηγόρης Σταμούλης.
![](https://westatticatoday.gr/wp-content/uploads/2021/02/stamoylis-aygenakis.jpg)
Συνάντηση με τον Υφυπουργό Αθλητισμού κ. Αυγενάκη Λευτέρη και συζήτηση επί θεμάτων συμπλήρωσης – βελτίωσης των αθλητικών εγκαταστάσεων και ανάπτυξης του αθλητισμού γενικότερα στον Δήμο Mεγαρέων είχε ο Δήμαρχος Γρηγόρης Σταμούλης.