Αρχική Κοινωνία Ολοκληρώθηκε ο φωτισμός του 2ου Παιδικού Σταθμού Μάνδρας Κοινωνία Ολοκληρώθηκε ο φωτισμός του 2ου Παιδικού Σταθμού Μάνδρας 06/02/2021 308 0 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedinViber Ολοκληρώθηκε ο εξωτερικός φωτισμός στο 2ο Παιδικό Σταθμό Μάνδρας, δίνοντας ένα πολύ ωραίο αποτέλεσμα σε όλη την γύρω περιοχή. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ Η HELLENiQ ENERGY δίνει ενέργεια στα όνειρα των νέων του Θριασίου Προσάραξε ταχύπλοο σκάφος στα Μέγαρα – Δεν αναφέρθηκαν τραυματισμοί Δείτε επίσης Συγχαρητήριο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Δυτικής Αττικής Κλέανθη Βαρελά στους επιτυχόντες των... 25/07/2024 Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των Πανελληνίων εξετάσεων θα... Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ 25/07/2024 Επίσκεψη Περιφερειάρχη στις εγκαταστάσεις της “Παπαστράτος” στον Ασπρόπυργο 23/07/2024 6 χρόνια από τη μεγάλη πυρκαγιά στην Κινέτα 23/07/2024 Η Megara Resins στηρίζει την προσπάθεια της Ελένης Πόλακ στους Ολυμπιακούς... 23/07/2024